İntersonik Endüstriyel Yıkama Sistemleri ana sayfa ürünler kullanım alanları referanslar kurumsal iletişim ENDERU

ürünler
 


SONOSHAPE<br>Ultrason Kavitasyon Bölgesel İncelme Cihazı

SONOSHAPE
Ultrason Kavitasyon Bölgesel İncelme Cihazı

Zayıflamak için artık güzellik salonlarına gitmenize gerek yok!

SONOSHAPE subkutan yağ dokusu ile selülit oluşumunun giderilmesini sağlayan, ağrı tedavisinde kullanılan ileri teknoloji ürünü ultrason etkili bir cihazdır.

 1. İstenmeyen Yağ Giderme: SONOSHAPE vasıtasıyla fazla yağın ultrason ses dalgaları etkisiyle giderilmesinin sağlanmaktadır. SONOSHAPE kavitasyon etkisiyle yağ hücre duvarlarını parçalayarak likid hale dönüşen yağın lenf kanallarına akmasını sağlar. Neticeler göstermiştir ki SONOSHAPE diğer terapi metodlarından çok daha etkili , başarılı ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Ortalama 6-10 arası seansta istenilen sonuçlar alınmaktadır. SONOSHAPE in iyi özelliklerinden biri de uygulanan bölgede bir daha selülit ve yağ dokusunun oluşmamasının sağlanmasıdır. Bu etki SONOSHAPE dışında bilinen hiç bir metodla elde edilememektedir.
   
 2. Selülit Tedavisi: Selülit terapisi sayesinde portakal kabuğu görüntüsü ,çatlaklar çıkıntılar ortadan kalkmaktadır.
   
 3. Ağrı Terapi: Ultrason terapisi mevcut uyarı ile fiziksel terapinin popüler tedavilerinden biridir. Ultrason terapisi kompleks etkilerinden dolayı mekanik termal terapi olarak sınıflandırılır. Terapi parametrelerine bağlı olarak (terapi frekansı, eko tipi, terapi süresi ve modu) termal etki, ultrason terapisinden (termal büyüme ve bariyerlerden dokuya yansıma, örneğin kemikler ya da eklemler) ya da uygulanan dokudaki mikro masajdan kaynaklanır.
   
  • Ultrason terapisinin etkileri; Metabolik fonksiyonların hızlandırılması (mikro sirkülasyon, difüzyon işlemleri)
  • Bağlayıcı doku yapılarının gerilebilirliğinin arttırılması (kollajen lifler)
  • Yaranın azalması, hafiflemesi
  • İyileşme prosesinin hızlanması

   Ultrason hava ile yansıtılır, bu nedenle transduserdan dokuya gelen ultrasonik dalgaların optimum iletimi için SONOSHAPE ultrason jeli kullanmalısınız.
   

TERAPİ BİLGİLERİ

SONOSHAPE® patentli bir uygulama yöntemidir. Özel yapısı elektrostatik çekim ve sürtünmeyi kullanarak uygulanan dokuda biyolojik olarak etkili salınımların oluşmasını sağlar. Diğer terapilerden farklı olarak, bu keyifli salınımlar tüm doku bileşenlerinde (cilt, bağlayıcı doku, subkütan yağ dokusu, kaslar, kan) derin bir etki gösterir.

 • SONOSHAPE® ile sağlanan fiziksel etkiler klinik olarak kanıtlanmıştır; Yaranın azaltılmasında yüksek etki
 • İltihapsız
 • Ödemin tekrar absorbe edilmesinde etkili
 • Yara iyileşmesini hızlandırma
 • Anti-fibrotik
 • Kırmızılığın azaltılması
 • Detoksifikasyon
 • Doku kalitesini arttırma

Uygulama boyunca, titanyum bileşen parmaklar arasında gevşek bir şekilde tutulur. Uygulanacak doku üzerinde cihaz ile daireler çizilir. SONOSHAPE® ile terapitik etki sağlanır.

Daha fazla bilgi almak için Sonoshape webimizi ziyaret ediniz.Teknik Özellikler (pdf)
Web Uygulamaları: İstanbulNet